ÜRÜNLER

Tapvei,  30 yılı aşkın süredir hayvan refahının artırılması üzerine çalışmaktadır. Tapvei yüksek kaliteli aspen ağacından laboratuvar hayvanları için özel altlık malzemeleri ve materyalleri üretmektedir. 

Aspen ağacından üretilen ürünler diğer tüm materyallerden üretilen (standart talaşlar, mısır granürleri, selüloz vb.) ürünlere göre çok daha kalitelidir. Tapvei ürünlerinin  iyileştirme ve geliştirme işlemleri Estonya ve Finlandiya da bulunan bağımsız deney hayvanları laboratuvarları tarafından yapılmaktadır. Ayrıca tüm ürünler için analiz sertifikaları oluşturulmaktadır.

 

Altlık malzemeler laboratuvar hayvanları ile sürekli temas halinde olmaları sebebiyle hayvan refahı için oldukça önemlidir. Altlık malzemelerin temel amacı hayvan idarı ve dışkısından kaynaklanan ıslaklığı ve amonyağı absorbe etmesidir. 

Bu işlemleri yapan malzemenin de deney hayvanlarına zarar verebilecek bir materyal olmaması gerekmektedir. Yüksek standartlara sahip Tapvei ürünleri sayesinde araştırma çalışmalarınız olumsuz etkilenmeyecek ve bu sayede proje bütçelerinizden tasarruf etmiş olacaksınız. 

Daha detaylı bilgi ve teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

copyright 2013 | KOBAY - Tüm hakları saklıdır

Web Tasarım WEBPOINT